geeg12

Białko na masę

Rozpoczynając tryb treningów na siłownie pierwszym okresem jest czas, w którym prace skupiają się przede wszystkim na rozwoju masy mięśniowej. Jest to najważniejszy okres całego cyklu. To właśnie wtedy powstaję to wszystko, co jest odsłaniane w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Jeszcze przed rozpoczęciem ćwiczeń warto dobrze zaplanować masówkę i przygotować odpowiednie zaopatrzenie na ten obciążający okres. W tym celu przede wszystkim należy przygotować sobie odpowiednie białko.

wpi1

To ono jest głównym budulcem masy mięśniowej. Nawet jeżeli będzie mieli odpowiednie suplementy trzeba pamiętać, że nie będą one w pełni skuteczne jeżeli nie zostaną wsparte przez odpowiednią dietę. W okresie tworzenia masy mięśniowej podstawą diety jest przede wszystkim to, by dostarczane kalorie znacząco przekraczały dzienne zapotrzebowanie organizmu. Warto przy pamiętać, o zasadzie że to dieta i ćwiczenia są podstawą do uzyskania odpowiedniej sylwetki, a suplementy stanowią jedynie wsparcie naszych wysiłków.

About admin

One thought on “Białko na masę

  1. Zdecydowanie jeżeli szukasz dobrej jakościowo odżywki białkowej to najlepsze odżywki na rynku robi firma AllNutrition – http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION-Od%C5%BCywki_bia%C5%82kowe-p66600409_k119.html , mają oni ogromną paletę smaków, do tego wybór białka nadający się na praktycznie każdą porę dnia / czy na noc (wpc,

    izolat, mixy białkowej, itd).
    Świetna rozpuszczalność, same pozytywne opinie i przede wszystkim extra cena!
    Stosuje od ponad 2 lat i tylko wymieniam smaki bo co chwila pojawiają się nowe, niespotykane na naszym rynku 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *